Still life, ürün, katalog, moda, yemek, reklam, takı, mobilya, aksesuar, mimari, iç-dış mekan ve portre fotoğrafçılığında profesyonel çözümler sunuyoruz. Özellikle E-Ticaret sitelerinde satışlarını sergilediğiniz ürünlerinizin Ultra Kalite ve Çözünürlükte görselleri ile sizleri buluşturmak en büyük vizyonumuz.

Çekimlerde 50 MegaPixel Nikon D850 başta olmak üzere, ince işçilik ve detay isteyen ürünlerde yine 36MegaPixel Nikon D800E ve Sigma 50mm 1.4 Art, Nikon 85mm 1.8G ikilisini kullanıyoruz. %99 SGRB Renk doğruluğu veren Kalibre edilmiş Dell UltraSharp ve VievSonic monitörlerimiz ile ürünleriniz gözün gördüğü ile aynı renklerde. VA Reklam Fotoğraf Ajansı olarak bu hizmeti yirmi yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Stüdyomuz 1000 watt güçlerinde Elinchroom paraflaşlar ve profesyonel ışık sistemleri ile donatılmıştır. Mobil ekibimiz her daim çekime hazır halde bulunmakta ve sizlerin istekleri doğrultsunda hizmet vermektedir.

Neden VA Reklam;

Volkan AKGÜL 1981 Trablusgarp, Libya doğumlu. Editör ve Foto Muhabiri olarak başta Akşam Gazetesi olmak üzere uzun seneler basın camiasında çalışmalarda bulundu. Birçok Fotoğraf Dergisi ve Basın Kuruluşlarının sayfalarına çektiği fotoğraflar ile konuk olurken, PhotoLine Fotoğraf Dergisi’nde bir yıldan fazla süreyle Köşe Yazarlığı Yaptı.

Ulusal ve Uluslararası Fotoğraf Yarışmalarında Alınan Ödüller

National Geographic Fotoğraf Yarışmaları ‘ 2007 Yılı Türkiye Birinciliği ve 2008 Yılı Türkiye Üçüncülüğü ’ olmak üzere iki sene ödüle Layık görüldü. Ek Olarak, National Geographic dergisince düzenlenen  ayın fotoğraf seçmelerinde karelediği Flamingolar ‘ En iyi kare ‘ olmaya hak kazandı. Uluslararası düzenlenen fotoğraf yarışmalarında sergileme almış çalışmaları bulunmaktadır.

Projeler

Sağlık problemi yaşayan insanlarımız adına ‘ Özgürlüğe Kanat Çırpış, Doğa’dan Kesitler ve Rüzgara Karşı ‘ isimli fotoğraf sergileri açtı. Sergilerinde çektiği fotoğrafların hastalarımıza umut olmasını öncelik olarak gören Akgül, özgürlük hissi uyandıran Kuş Fotoğraflarına ağırlık verdi. Başta Yeditepe Üniversite Hastanesi ve Medical Park Hastaneler Grubu ile projelerini hayata geçirdi. Sergilenen fotoğraflar, hastane duvarlarını süslemeye devam etmektedir.